Svētku zīmes izmantošana uz dalībnieku apģērbu formām — XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki

Svētku zīmes izmantošana uz dalībnieku apģērbu formām

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku kolektīvi, kuri vēlas izvietot Dziesmu un deju svētku zīmi uz sava kolektīva apģērba formām, lūdzu aizpildīt  iesnieguma veidlapu (lejupielādēt veidlapas formu ŠEIT), pievienojot krāsainu dizaina skici, kā zīmi izmantosiet. Aicinām aizpildītu iesnieguma veidlapu sūtīt elektroniski uz Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! ar e-pasta nosaukumu “Dzsv zīmes izmantošana” vai arī pa pastu uz: Latvijas Nacionālais kultūras centrs, Pils laukums 4, Rīga, LV-1365.

Vairāk par Dziesmu un deju svētku zīmes lietošanas nosacījumiem, aicinām sazināties ar Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , +371 28671654

!SVARĪGI ZINĀT!

*Atbildību par Dziesmu un deju svētku zīmes izmantošanu un tās korektu lietojumu uz Dziesmu un deju kolektīva formām nes kolektīva vadītājs vai cita kolektīva vadītāja nozīmēta atbildīgā kontakterpsona.

* Svētku zīme ir aizsargājama grafiskā preču zīme. Autortiesību likums aizsargā autoru, nosakot tiesības uz darba neaizskaramību, un bez autora atļaujas zīmes lietošana ir uzskatāma par autortiesību pārkāpumu. Svētku zīmes izmantošana ir atļauta tikai saskaņā ar Latvijas Nacionālā kultūras centra saskaņojumu.