Reģistrācija amatniekiem

Cienījamie amatnieki!

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (turpmāk – LNKC) ir veicis Svētku tautas lietišķās mākslas, mūsdienu dizaina priekšmetu un amata prasmju demonstrējumu gadatirgus (turpmāk – gadatirgus) dalības maksas pārrēķinu, izvērtējot iespēju samazināt gadatirgus dalības maksas apmēru vai piemērot gadatirgus dalībniekiem 25% atlaidi no gadatirgus dalības maksas.

LNKC pēc gadatirgus dalības maksas pārrēķinu veikšanas konstatēja, ka sākotnēji noteiktā gadatirgus dalības maksa ir atbilstoša. Tomēr, uzklausot amatnieku kopienas iebildumus par dalības maksas apjomu, un, lai nodrošinātu saturiski pilnvērtīgu XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku (turpmāk – Svētki) norisi atbilstoši Svētku gadatirgus koncepcijas realizācijas iecerei un mērķim piesaistīt plašu auditoriju, kā arī, lai nodrošinātu pasākuma norisi iecerētajā kvalitātē un rastu iespēju lielākam amatnieku skaitam pieteikties dalībai gadatirgū un nodrošinātu daudzveidīgāku amatu un tautas lietišķās mākslas nozaru pārstāvniecību dažādās Svētku norises vietās un ņemot vērā, ka LNKC pamatfunkcija ir Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma tradīciju kopšana, attīstība un ilgtspēja, LNKC radis iespēju piešķirt gadatirgus dalībniekiem 25% atlaidi no sākotnēji noteiktās dalības maksas, kā arī pagarināt pieteikšanos dalībai gadatirgū līdz 2023. gada 22. maijam.

Atlaide gadatirgus dalības maksai tiek piešķirta visiem gadatirgus dalībniekiem visās gadatirgus norišu vietās.

Ar grozījumiem LNKC 2023. gada 13. marta noteikumos Nr.1.5-1.1/11 „XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku tautas lietišķās mākslas, mūsdienu dizaina priekšmetu un amata prasmju demonstrējumu gadatirgus noteikumi” (turpmāk – noteikumi) un noteikumu konsolidēto versiju lūdzam iepazīties ŠEIT.

 

Tabulā skatāma informācija par gadatirgus dalības maksu, iekļaujot 25% atlaidi.

Pirms reģistrācijas anketas aizpildīšanas nepieciešams iepazīties ar Tautas lietišķās mākslas, mūsdienu dizaina priekšmetu un amata prasmju demonstrējumu gadatirgus noteikumiem. Tikai uzspiežot pogu “Piekrītu noteikumiem” (dokumenta beigās), nonāksiet līdz anketas aizpildīšanai. Informējam, ka zemāk redzamajos noteikumos norādītas cenas BEZ 25% atlaides. 

Amatniekiem, kas jau reģistrējušies un saņēmuši apstiprinājumu, nav jāveic atkārtota reģistrācija. Atlaide tiks piemērota automātiski.

Paldies par interesi kuplināt ar saviem darinājumiem Dziesmu un deju svētku norisi!