Pašvaldību koordinatoriem

Esam uzsākuši elektronisko reģistrāciju dalībai Svētkos, kas noritēs vairākās daļās. Pirmie reģistrācijas procesu uzsāk pašvaldību koordinatori, kuriem līdz 19. februārim ir jāievada sistēmā savas pašvaldības kolektīvus un to vadītājus/administratorus.
Jautājumu un neskaidrību gadījumos, rakstiet uz vai zvaniet uz tālruni 26198322

Ceļvedis darbam reģistrācijas sistēmā PDF

PAMĀCĪBA - KĀ IZVEIDOT DALĪBNIEKA PILNU PROFILU SISTĒMĀ |PDF 10.03.2023.

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi par elektroniskās reģistrācijas procesu XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem pašvaldību koordinatoriem

1. Kas ir Svētku sistēma?
Sistēma nodrošina iespēju organizatoriem un pašvaldību koordinatoriem un kolektīvu administratoriem reģistrēt kolektīvu un Svētku dalībnieku datus.

2. Cik ilgu laiku pašvaldību koordinatori darbojas Svētku sistēmā?
Pašvaldību koordinatori Svētku sistēmā darbojas divos posmos:

  • Līdz 2023. gada 19. februārim reģistrē kolektīvus un to administratīvos vadītājus;
  • No 2023. gada 27. līdz 31. martam pārbauda un apstiprina savas pašvaldības kolektīvu datus, lai Rīkotājs tos varētu tālāk nodot Dalībnieka karšu ražošanai.

3. Kā pašvaldību koordinators iekļūst Svētku sistēmā ?
Iekļūšana notiek, izmantojot “Latvija.lv” autorizāciju.

4. Vai pašvaldību koordinatora palīgam arī ir tiesības darboties Svētku sistēmā?
Jā, ja pašvaldības koordinatora palīgs tiek norīkots no savas pašvaldības puses un drīkst apstrādāt kolektīvu vadītāju datus. Viņš var darboties Svētku sistēmā ar tādu pašu piekļuvi kā galvenais pašvaldības koordinators.

5. Vai vienam kolektīvam Svētku sistēmā var reģistrēt vairākus administratīvos vadītājus?
Jā. Pašvaldības koordinators kolektīvam var piesaistīt vairākus kolektīva vadītājus / administratorus, ja ir tāda nepieciešamība.

6. Vai pašvaldību koordinators Svētku sistēmā var vienlaicīgi būt arī kolektīva administrators?
Jā.

7. Kā rīkoties, ja pašvaldības koordinators vai kolektīva vadītājs vienlaicīgi ir arī dalībnieks citā kolektīvā?
Līdz 20. februārim jāievada dati par pašvaldības kolektīviem un kolektīvu vadītājiem/administratoriem, t.sk., ievadot datus par sevi kā konkrētā kolektīva vadītāju.

Sākot ar 20. februāri, kad sāksies kolektīvu vadītāju darbs reģistrācijas sistēmā, varēs ievadīt datus arī par sava kolektīva dalībniekiem.

8. Ko darīt, ja kolektīva vadītājs darbojas vairākās pašvaldībās?
Pašvaldību koordinators reģistrē kolektīva administratīvo vadītāju pēc piederības savas pašvaldības kolektīvam, neatkarīgi no tā, ka tas var darboties arī citu pašvaldību kolektīvos. Pēc tam vadītājs pats varēs izvēlēties galveno kolektīvu attēlošanai uz savas Dalībnieka kartes.

9. Kur griezties pēc palīdzības neskaidrību gadījumos?
Vispirms aicinām iepazīties ar video vai ilustrēto pamācību, kas atrodama šeit. Problēmu gadījumos rakstiet uz e-pastu: vai zvaniet uz 26198322.