Reģistrācija

Lai piedalītos XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos, dalībniekiem būs jāveic elektroniskā reģistrācija, kas ir ātrs, viegls un ērts veids, kā nodot Svētku rīkotājiem nepieciešamos datus daudzfunkcionālās Dalībnieka kartes izveidei.

Elektroniskā reģistrācija notiks vairākos posmos. Darbu elektroniskās reģistrācijas sistēmā jau sākuši Dziesmu un deju svētku pašvaldību koordinatori, ievadot sistēmā informāciju par savas pašvaldības kolektīviem, no 20. februāra līdz 5. martam informāciju par kolektīviem un to dalībniekiem papildinās kolektīvu vadītāji.

Savukārt dalībnieki informāciju par sevi varēs ievadīt no 6. marta līdz 19. martam īpaši veidotā mobilajā lietotnē (būs pieejama “Google Play” un “App Store”), kas būs arī svarīgs informācijas izziņas avots dalībniekiem Svētku laikā. Lai piekļūtu savam profilam mobilajā lietotnē, sākotnēji dalībniekiem būs jāizmanto unikāls kods, kas tiks nosūtīts uz dalībnieka e-pastu. Lietotnē dalībniekiem būs jāveic savas fotogrāfijas augšuplāde, jāatzīmē informācija par ēdināšanu un jānorāda visi kolektīvi, kuru sastāvā plāno piedalīties Svētkos, kā arī jāatzīmē galvenais kolektīvs, kura nosaukums tiks norādīts uz Dalībnieka kartes. Nepilngadīgo dalību Svētkos būs jāreģistrē vecākam vai tā likumiskajam pārstāvim.

Pēc reģistrācijas dalībniekus Svētkiem sistēmā apstiprinās katra kolektīva vadītāji, un pēc tam secīgi gala apstiprinājumu savas pašvaldības kolektīviem sistēmā sniegs pašvaldību koordinatori. Savukārt, apstiprinājumu tam, vai reģistrētā persona kļūs par Svētku dalībnieku, katrs saņems pēc skašu rezultātu apkopošanas maijā. Vēlāk Svētkiem būs jāreģistrējas arī brīvprātīgajiem, organizatoriskajam un tehniskajam personālam, kam reģistrēšanās laiks tiks izziņots atsevišķi.

Svētku dalībniekiem, kuriem nebūs pieejams viedtālrunis vai planšete un nevarēs lietot mobilo lietotni, jāvēršas pie sava kolektīva vadītāja. Vadītājam būs nodrošinātas iespējas ievadīt arī pilnu informāciju par dalībnieku un pievienot fotogrāfijas.

Diasporas kolektīvu vadītājiem būs pieejama google.com konta autentifikācija ar Gmail e-pastu. Savukārt Diasporas/Ārvalstu dalībnieki elektronisko reģistrāciju veiks tādā pašā veidā, kā jebkurš cits dalībnieks – izmantojot Svētku mobilo lietotni.