Balss spēle DzieDot — XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki

Balss spēle DzieDot

Piedalies Katrīnas Neiburgas “Pūt, vējiņi” videoklipā!

Neatkarīgi no tā, vai dzīvo Latvijā, vai citur, neatkarīgi no tā, vai dziedi korī, vai tikai dušā, neatkarīgi no tā, vai  tautas tērps ir skapī, mugurā vai tikai sapņos, un pat neatkarīgi no tā, vai šobrīd proti dziedāt, esi aicināts piedalīties jaunā, mākslinieces Katrīnas Neiburgas veidotā “Pūt, vējiņi” videoklipā.

Katrīna Neiburga ne tikai piedalījusies ievērojamās laikmetīgās mākslas izstādēs Eiropā un citur pasaulē, bet arī saņēmusi vairākus nozīmīgus apbalvojumus Latvijā, tostarp prestižo Purvīša balvu.

Mākslinieces radītais video būs sirsnīgs un latvisks sveiciens Jāņos. To varētu pielīdzināt pašai Jāņu svinēšanai - dažādas vietas, dažādi cilvēki, kurus vieno dziesmas mīlestība un vēlme svinēt.

Lai piedalītos klipā, vienkārši viedtālrunī jālejuplādē balss spēle “DzieDot”, un tā pati Tev pateiks priekšā, kas jādara. Iemācies “Pūt, vējiņi”, iedziedi sev piemeklēto pantiņu, nofilmē šo šovu, pie reizes parādot, kas Tev ir apkārt, un gatavs! Tā ir Tava biļete uz vietu unikālajā video! Nofilmējies līdz 3.jūnijam un skaties gala iznākumu jau pirms Jāņiem. Jauns klips ir pelnījis arī jaunu skanējumu - dzirdēsim īpaši aranžēta dziesmas “Pūt, vējiņi” versija jaunā, mūsdienīgā skanējumā. Dziedi un dod dziesmu tālāk!

Dziesmu svētkos piedalīsies labākie kori no visas Latvijas. Taču Swedbank radītā balss spēle DzieDot svētkos iesaistīs arī tos, kas neatradīsies Rīgā, tos, kas nedzied korī, un pat tos, kas domā, ka neprot dziedāt vispār. Lejuplādē DzieDot, mācies dziesmas un dod dziesmu tālāk! Kā varens dziedātājs, iesaisti draugus un topošos draugus - lai Jūs būtu uz vienas nots! Vairāk informācijas par  dziedāšanu, nedziedāšanu un iespējām piedalīties svētkos - dziedot.lv. Svinam visi kopā!