Kolektīvu vadītājiem — XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki

Kolektīvu vadītājiem

Kolektīva vadītājiem līdz 16. februāra puksten 17:00 ir jāapstiprina sava kolektīva dalībnieku saraksts.

Lai to paveiktu:

  • jāieiet sistēmā kā kolektīva vadītājam 
  • jāapstiprina katrs dalībnieks
  • jāapstiprina kolektīvs kopumā, nospiežot pogu “Kolektīvs nokomplektēts”. Tikai pēc šī apstiprinājuma pašvaldību koordinatori varēs apstiprināt Jūsu kolektīvu dalībai Svētkos.

 Lai nokomplektētu kolektīvu, visiem tā dalībniekiem jābūt katram atsevišķi apstiprinātam - pie satusa izvēlaties “Apstiprināt” un nospiediet blakus esošo pogu “Ok”.

Ja nevarat apstiprināt kādu no saviem dalībniekiem, jo viņš/-a nav veikuši labojumus, sazinieties ar dalībnieku un informējiet par nepieciešamību izlabot neprecizitātes.

Ja nepieciešami labojumi dalībnieka vārdā un/vai uzvārdā, Jūs to varat paveikt pats un pēc izmaiņu veikšanas apstiprināt dalībnieku. Piemēram, ja dalībnieks divas reizes ir uzrakstījis savu uzvārdu, to nepieciešams izlabot, atstājot vārdu vai uzvārdu tikai vienu reizi.

Ja dalībnieks pievienojis prasībām neatbilstošu foto (t. sk. Melnbaltu, nevis krāsainu), nepieciešams pie dalībnieka statusa norādīt “Mainīt bildi” un apstiprināt izvēlēto statusu.

Ja pieteicies Jūsu kolektīvam nepiederošs dalībnieks, lūgums to noraidīt.

Ja kāds no dalībniekiem nav veicis reģistrāciju, lūdzam steidzami sazināties ar konkrēto dalībnieku, aicinot piereģistrēties  šeit (links)

Ja kāds no dalībniekiem objektīvu iemeslu dēļ šobrīd nevar veikt reģistrāciju, lūgums steidzami sazināties, rakstot iesniegumu uz Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Neskaidrību gadījumos zvaniet uz reģistrācijas informācijas tālruņiem: 26436135, 29331187

Pamācība kolektīvu vadītājiem

Darīsim un radīsim Svētkus kopā!