Svētku zīme — XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki

Svētku zīme

Lai arī katram cilvēkam ir sava Dziesmu un deju svētku pieredze, mums ir viena kopīga sajūta, kuru nosaka nevis tautastērps, dziedāšanas un dejošanas prasme, bet gan mīlestība pret Dziesmu un deju svētkiem. 

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku zīmes pamatā ir pilns svētku nosaukums, kas izvijas cauri Latvijas valsts simtgades zīmes veidolam, simbolizējot to, ka Svētki notiek Latvijas valsts simtgades ietvarā.

Svētku vizuālās identitātes galvenā vērtība ir cilvēks, ne tikai dalībnieks, bet ikviens, kas iesaistīts Svētku procesā - autobusa šoferis, satiksmes regulētājs, šuvēja un biļešu pārdevēja, vecāki un draugi...

Mākslinieciskais uzstādījums ir portreta fotogrāfija - patiess mirklis, kas notverts ikdienas procesā. Lai saglabātu uzmanību uz svarīgāko, netiek radīti jauni simboli vai grafiskie elementi, tā vietā cilvēku sajūtas tiek izmantotas nosaukumos un virsrakstos.

 

Svētku zīme ir aizsargājama grafiskā preču zīme. Autortiesību likums aizsargā autoru, nosakot tiesības uz darba neaizskaramību, un bez autora atļaujas zīmes lietošana ir uzskatāma par autortiesību pārkāpumu. Svētku zīmes izmantošana ir atļauta tikai saskaņā ar Latvijas Nacionālā kultūras centra saskaņojumu.

Par Dziesmu un deju svētku zīmes izmantošanu un lietošanas vadlīnijām, aicinām sazināties ar Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , +371 28671654.

Dziesmu un deju svētku zīmes faili: